LIMBURG

Regio West-Limburg

  • Plaats: Iyo yape yurt – Manestraat 51 – 3540 Schulen
  • Data: voorlaatste of laatste vrijdag van de maand om 20 uur
    2021: data op te vragen bij de verantwoordelijke
  • Contact: Monique Festjens – 0475 40 14 21 –  west-limburg@ovok.be

Regio Houthalen

  • Plaats: CC Casino – Varenstraat 22, in wijk Meulenberg – 3530 Houthalen
  • Data: op donderdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2021: data op te vragen bij de verantwoordelijke
  • Contact: Marleen Sijbers – 089 61 30 67 –  houthalen@ovok.be

OOST-VLAANDEREN

Regio Waas en Dender

  • Plaats: raadszaal van het voormalig gemeentehuis, Belseledorp 76 – 9111 Belsele
  • Data: elke 3de vrijdag van de maand (niet in juli) van 19.30 uur tot 22.30 uur
    2021: 20 augustus -17 september – 15 oktober – 19 november – 17 december
  • Contact: Carine Breynaert – 0495 85 36 33 / Monique Hauquier – 0486 31 67 87 – belsele@ovok.be

Regio Zuid-Oost-Vlaanderen

  • Plaats: ontmoetingscentrum Godveerdegem – Tweekerkenstraat 185 – 9620 Zottegem
  • Data: maandelijks op vrijdagavond van 20 uur tot 22.30 uur
    2021:  10 september – 8 oktober – 5 november 
  • Contact: Martine Van Damme – 0496 48 68 10 – zottegem@ovok.be

WEST-VLAANDEREN

Regio Brugge

  • Plaats: dienstencentrum ’t Werftje – Werfstraat 88 – 8000 Brugge
  • Data: op vrijdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2021: data op te vragen bij de verantwoordelijken
  • Contact: Jacques en Hilde Claeys – Van Severen – 050 31 13 81 – brugge@ovok.be

Regio Hooglede

  • Plaats: zaal centruM – Kerkstraat 17 – 8830 Hooglede
  • Data: op vrijdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2021: data op te vragen bij de verantwoordelijke
  • Contact: Krist’l Coghe-Sagaert – 051 21 26 11 –  hooglede@ovok.be