LIMBURG

Regio West-Limburg

  • Plaats: Iyo yape yurt – Manestraat 51 – 3540 Schulen
  • Data: voorlaatste of laatste vrijdag van de maand om 20 uur
    2022: 18 februari – 18 maart – 9 april (wandeling) – 29 april – 27 mei – 24 juni – 16 september – 14 oktober – 4 november (Allerheiligen herdenking) – 9 december (kerstherdenking)
  • Contact: Monique Festjens – 0475 40 14 21 –  west-limburg@ovok.be

Regio Houthalen

  • Plaats: CC Casino – Varenstraat 22, in wijk Meulenberg – 3530 Houthalen
  • Data: op donderdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2022: data op te vragen bij de verantwoordelijke
  • Contact: Marleen Sijbers – 089 61 30 67 –  houthalen@ovok.be

OOST-VLAANDEREN

Regio Waas en Dender

  • Plaats: raadszaal van het voormalig gemeentehuis, Belseledorp 76 – 9111 Belsele
  • Data: elke 3de vrijdag van de maand (niet in juli) van 20.00 uur tot 22.30 uur
    2022: 21 januari – 18 februari – 18 maart – 15 april – 20 mei – 17 juni – 19 augustus – 16 september – 21 oktober – 18 november – 16 december
  • Contact: Carine Breynaert – 0495 85 36 33 / Monique Hauquier – 0486 31 67 87 – belsele@ovok.be

Regio Zuid-Oost-Vlaanderen

  • Plaats: ontmoetingscentrum Grotenberge (Ten Berg), Grotenbergestraat 162 – 9620 Zottegem (Grotenberge)
  • Data: maandelijks op vrijdagavond van 20 uur tot 22.30 uur
    2022: 7 januari – 4 februari – 4 maart – 26 maart (zaterdag) (ontmoetingsnamiddag voor ouders van een overleden baby) – 8 april (bloemschikavond)– 6 mei – 16 september – 14 oktober – 18 november
  • Contact: Martine Van Damme – 0496 48 68 10 – zottegem@ovok.be

WEST-VLAANDEREN

Regio Brugge

  • Plaats: dienstencentrum Den Heerd, Beekweg 8, 8000 Brugge (Sint Pieters)
  • Data: op vrijdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2022: 14 januari – 11 februari – 25 maart – 22 april (avondwandeling) – 6 mei – 24 juni
  • Contact: Jacques en Hilde Claeys – Van Severen – 050 31 13 81 – brugge@ovok.be

Regio Hooglede

  • Plaats: zaal centruM – Kerkstraat 17 – 8830 Hooglede
  • Data: op vrijdagavond 20 uur tot 22.30 uur
    2022: 7 januari – 18 februari – 25 maart – 22 april – 20 mei – 24 juni – 9 september – 14 oktober – 25 november – 16 december
  • Contact: Krist’l Coghe-Sagaert – 051 21 26 11 –  hooglede@ovok.be